MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15539261
nr 1553 9261
Skåp
överdel med glasdörrar, vitlackerat, tidigt 1900-tal. Bredd: 115 cm. Djup: 50 cm, höjd: 200 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:18:04
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)